Pike Takımı Modelleri ile Kendi Tarzınızı Oluşturun - Tanıtıcı Reklam - Yeniceoba Haber | Bölgenin SesiPike Takımı Modelleri ile Kendi Tarzınızı Oluşturun

Bu makale 1697 kere okunmuş.12 Mayıs 2017, Cuma - 10:15
reklam @ ybhaber.com

Birçok amaç ile kullanılabilinen pike takımı modelleri hem şık hem gündelik modelleri ile göz doldurmaktadır. Bu sayede her modelin var olması birçok açıdan avantaj sağlarken her kesim ve ihtiyaç için ayrı bir desen ve modeli olması bu takımlara olan ilgiyi arttırmaktadır. En çok yaz ve bahar aylarında tercih edilen ve birçok modeli olan pike takımları için alım yaparken birçok açıdan değerlendirme yaparak alım yapmanızda fayda vardır. Alacağınız takım hem ihtiyacınızı karşılamalı hem de şık görüntüsü ile göz doldurmalıdır.

Nevresim Desenli Pike Takımı Modelleri

Genellikle günlük ihtiyaç için kullanılan ve pike takımı modelleri olarak en çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Bunun dışında da birçok değişik desen ve renk seçeneğinin de bulunması bu modellerle olan ilgiyi arttırmaktadır. Ayrıca kullanımı ve yıkanması kadar ütüsü de oldukça kolay olduğu için birçok bayanın en çok tercih ettiği modeller arasında ilk sırayı alır.

Çeyizler İçin Pike Takımı Modelleri

Özellikle kız anneleri ve düğün hazırlığı yapan bayanların en çok ilgi alanına giren çeyizlik pike takımları bira daha ağır modeller tercih edilmelidir. Çünkü çeyiz önemli bir iş olmaktadır ve her işin ayrı bir ağırlığı olması gerekmektedir. Türk örf ve adetlerinin en güzel yanı olan kız çeyizi her anlamı ile masumluğu ifade eder. Bu yüzden çeyizde önemli detaylardan biri olan pike takımı modelleri en çok dantel veya küpür detaylı modeller tercih edilir. Çeyiz hazırlayanlar dantelin çeyizde ne denli önemli olduğunu bildikleri için pike takımlarında da bu detayı tercih ederler.

Hediyelik Pike Takımı Modelleri

Sevdiklerimize güzel bir hediye içinde en çok tercih edilen modellerden biri olmaktadır. Bu sayede hem sevdiğinize güzel bir hediye vererek gönlünü alır hem de belki ihtiyacını karşılayarak ona destek olmuş olursunuz. Hediyelik için tüm modelleri tercih edebilir veya hazır alabilirsiniz.

Evde pike takımı modelleri yapmak için öncelikle dikiş dikmeyi bilmeli ve dikiş makinenizin olması gerekiyor. eğer bunların ikisi de sizde mevcut ise diğer iş sizin için en uygun modeli bulup ve malzemeleri alarak dikişe ve yapmaya başlamanız olacaktır. Ayrıca belirtelim eğer evde böyle bir yeteneğiniz varsa bunu paraya da çevirerek kazanç elde edebilirsiniz. Bir yerle anlaşarak günlük dikiş alabilir yada istek üzerine evde komşu ve yakınlarınıza dikerek para kazanabilirsiniz.

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 7 = ?

 

Çok Okunanlar
AnketTümü
Yeniceoba'da Muhtar Olarak Kimi Görmek İstersiniz
 
haber yazılımı: buki