Sustukkkk - Sami Avcı - Yeniceoba Haber | Bölgenin SesiSustukkkk

Bu makale 1513 kere okunmuş.09 Kasım 2012, Cuma - 10:10
samiavci @ ybhaber.com

 

2 - 3 Hafta önce Yeniceoba'lıların yedisiyle yitmişinin gündeminde olan ilçelik gündemden bi o kadarda hızlı düştü. Ne yazık ki toplumsal olarak bir olayı 2 haftadan fazla gündem de tutamıyoruz. Daha önce olan bir çok olay gibi ilçelik olayıda ne yazık ki 2 - 3 hafta gündemimizde durdu.

100 yıllık bir geçmişim kaybolması gibi önemli bir durum karşısında sessiz kalmak şahsen bana acı veriyor. Bu sorumlularının tarih olacağı bir konuda Belediye Başkanımızın Sessiz kaldığıda bi o kadar acı verici.

Şuanda Meclisin gündemin olan bu konu için Belediye Başkanımızın Çalışmaları Devam Ediyormu Acaba ? 

Hiçbir yere İlçelik verilmedi , verilicek olursa bizde listede varız diyen Başkanım ;  Zonguldak Kilimli bir gecede İlçe Oldu Ya biz Ne Olacağız ? 

Sorulacak çok soru var aslında ama soracağım kişilere ulaşamıyoruz.... 


İnşallah yazıyı okuyanlardan biri Başkanımıza iletirde Cevap alabiliriz bu iki sorudan ..

YorumlarToplam 1 Yorum Yapılmış.     'SENDE YORUM YAP'

Mustafa inekçi
03 Şubat 2019, Pazar, 21:31
Şahin Sami AvciSami bu duyuru Yeniceoba sayfanızda. Yayınlarsanız sevinirim Şükrü oğlu Mustafa inekçi Şimdiden teşekkürler DUYURUYeni çıkan Danimarkaca Türkçe Deyimler ve Resimli sözlük 1316 sayfadan oluşmaktadir. Dil öğrenenler, her düzeydekı öğrenim kurumları, öğrenciler, araştırmacılar, çevirmenler için eksiksiz bir başvuru kaynağıdır. Fiyati sadece 500'00 kr.Mustafa inekçi

Çok Okunanlar
AnketTümü
Yeniceoba'da Muhtar Olarak Kimi Görmek İstersiniz
 
haber yazılımı: buki